Op maandag 24 maart kwamen bijna 50 collega’s samen voor de allereerste Lunet Iftar – de gezamenlijke maaltijd na zonsondergang tijdens de Ramadan. Met heerlijke zelfgemaakte hapjes en inspirerende verhalen leerden ze elkaar en elkaars cultuur (op een andere manier) kennen.
De ruimte was geheel in thema versierd met kleurrijke slingers, lampionnen, keramiek en andere creatieve uitspattingen gemaakt door cliënten van verschillende Lunet locaties. Na een warm welkom en een inspirerend woord van Samir Toub, wethouder van diversiteit, zorg, jeugd en maatschappelijke ondersteuning van Gemeente Eindhoven, brak om 18.59 uur het moment aan: de gezamenlijke maaltijd. Traditioneel is dat eerst met melk, dadels en in dit geval Harirasoep, gemaakt door chefkok 24kitchen Mounir Toub.
Alle bezoekers hadden zelfgemaakte Halal hapjes meegenomen. Van mierzoete toetjes via muntfrisse bulgar naar pittige Lahmacun. Bakkerij en supermarkt Hizmet uit de Kruisstraat in Eindhoven zorgden voor heerlijk brood en exotische vleesgerechten.
Het doel van de Iftar
Het doel van deze Iftar was verbinding. Een gezellige avond waarin door kennismaken met elkaar en met ieders cultuur, collega's op een andere manier met elkaar in contact kwamen. 🌙✨
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |